Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
law@entc.com.ua
ISSN 2523-4145 (Print)
Редактор журналу є особою, що супроводжує весь процес перетворення рукопису на готовий твір. Готовий твір – це наукова стаття, що пройшла повний Регламент і готова для опублікування в журналі. Регламент – це сукупність усіх робіт, передбачених видавничим технологічним процесом, включаючи процедури подвійного сліпого рецензування, редагування, перекладу рукопису англійською мовою (якщо рукопис подано не англійською) або перевірки наданого англомовного варіанту рукопису для подальшого опублікування за умови виконання всіх вимог публікації. Фактично редактор є комунікатором, який пов'язує всі сторони (Акторів) видавничого процесу.
Редактор зобов'язаний:
Критерії для відбору редакторів базуються не лише на його показниках як самостійного дослідника, а й, насамперед, на наявності навичок, що відповідають вимогам сучасності до подання та просування наукової інформації на основі інтегративних принципів. Редактор повинен відповідати наступному ядру критеріїв:
Перелічені вимоги є визначальними, однак не означають, що надалі вони не можуть бути доповнені або скориговані при необхідності адаптації до умов сучасності щодо якості та видимості наукових публікацій.