Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
law@entc.com.ua
ISSN 2523-4153 (Online)
ISSN 2523-4145 (Print)
Image

НАША ІСТОРІЯ

Журнал «ScienceRise: Juridical Science» почав видаватися з
вересня 2017 року.

З 2020 року журнал був включений до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень.

У 2018 журнал включений в WorldCat, Index Copernicus Journals Master List.

У 2020 журнал був включений в «Перелік наукових фахових видань України» (категорія «Б») (наказ МОН України № 886 від 02.07.2020) зі спеціальностей: 081 – Право, 262 - Правоохоронна діяльність.

У 2021 журнал включений в ERIH PLUS, EBSCOhost та ін., індексація журнала постійно поновлюється новими базами даних. Також з 2021 року видавець журналу став членом комітету з етики наукових публікацій (СOPE).

Ми пишаємося нашими авторами! Ми працюємо заради вас!

МЕТА ЖУРНАЛУ

«ScienceRise: Juridical Science» – науковий журнал, що рецензується та публікує результати оригінальних досліджень з актуальних проблем становлення держави та правотворчості.  Акцент робиться на особливостях національних правових аспектів функціонування країн через призму як внутрішніх, так і зовнішніх викликів.

Теми, що зачіпаються в журналі щодо внутрішніх викликів, розглядаються з позицій стійкості правових національних систем в умовах становлення незалежних демократичних держав, а також їх інтеграційних можливостей, які в сучасному суспільстві стають все більш затребуваними.

Теми, що стосуються зовнішніх викликів, розглядаються з позицій функціонування національної правової системи у військовий та воєнний час, коли особливо актуальними стають питання, пов'язані з порушенням прав людини, військовими злочинами, злочинами проти людства та відновлення зруйнованих економік зовнішнім агресором.

Більшість статей, що публікуються в журналі, стосуються України як регіону світу, що має низку специфічних особливостей, облік яких може виявитися дуже важливим і для інших країн з погляду правотворчості.  Серед цих особливостей:

 – унікальне геополітичне становище України,

 – необхідність усунення правової спадщини радянського минулого, що залишилося в існуючій системі з моменту набуття державою незалежності,

 – наявність агресивних негативних зовнішніх факторів, що гальмують становлення національної правової системи, що розвивається в європейському векторі та орієнтована на формування демократичних цінностей.

Остання з особливостей є особливо актуальною, оскільки на сьогодні Україна стала полем бою за європейські цінності та зіткнулася з небувалою хвилею порушень прав людини та злочинами проти людства, які вимагають правового багатогранного розслідування у післявоєнний період.  Науковий діалог, який може бути ініційований внаслідок ознайомлення з опублікованими в журналі статтями, має сприяти науковому пошуку, розвитку теорії та практики права, зокрема за форс-мажорних для держави обставин, пов'язаних з війною та її наслідками.  Враховуючи особливу важливість для українського суспільства прикладного застосування наукових розробок у реальному часі в умовах воєнного стану, статті наразі публікуються переважно українською мовою.  Найближчою перспективою всі автори згодні публікувати статті англійською мовою.

Фактично сьогодні в Україні виник прецедент, з яким досі не стикався світ, – боротьба держави за виживання та незалежність в умовах не лише гібридних загроз, а й повномасштабної війни у ​​центрі Європи.  Тому ми вважаємо, що досвід, яким діляться вчені на сторінках українського журналу «ScienceRise: Juridical Science, може бути корисним:

 – для будь-якої країни, яка будує демократію в умовах негативної правової спадковості, що дісталася від авторитаризму, причому в умовах інтенсивної зовнішньої агресії,

 – для будь-якої розвиненої країни, щодо якої може бути зовнішня агресія, причому не лише на рівні гібридної війни, а й на рівні відкритого військового вторгнення.

НАПРЯМОК ЖУРНАЛУ

У журналі публікуються статті доктринального характеру і різнобічний аналіз державно-правової дійсності. Науковий діалог, який передбачений на сторінках журналу, між вченими різних шкіл як в Україні, так і за кордоном буде сприяти науковому пошуку, розвитку правової теорії та інтеграції української науки у світовий правничий простір.

 

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Журнал «ScienceRise: Juridical Science» практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

0

ВЧЕНИХ, ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИСЯ В ЖУРНАЛІ

0

СТАТЕЙ ЗА ЧАС ІСНУВАННЯ ЖУРНАЛУ

0

БАЗ, СИСТЕМ І РЕПОЗИТОРІЙ, В ЯКИХ ІНДЕКСУЄТЬСЯ ЖУРНАЛ

0

БІБЛІОТЕК, В ЯКІ ВХОДИТЬ ЖУРНАЛ

0

ПЕРЕГЛЯДІВ АРХІВУ 2023

0

ВІДСОТОК ВІДМОВ

0
дні

СЕРЕДНІЙ ЧАС ПУБЛІКАЦІЇ

0
країн

ГЕОГРАФІЯ ПОДАНЬ

Юридична освіченість
запорука захисту та безпеки!


Рецензування

Редакція журналу «ScienceRise: Juridical Science» практикує подвійне сліпе рецензування.

Цей процес передбачає наступне:

– Всі рукописи спочатку розглядаються редакторами, на предмет оцінки їх відповідності тематиці і вимогам журналу.

– Після рішення редакторів представлені рукописи направляються як мінімум двом зовнішнім експертам, працюючим у відповідній області. Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ні автори, ні рецензенти не знають один одного.

– Коментарі рецензентів передаються авторам разом з можливою рекомендацією до перегляду рукопису. Редактор повідомляє авторам, чи прийнято рукопис таким, що не вимагає перегляду, або авторам надається можливість переробити рукопис і представити його знову, або ж рукопис відхиляється.
(Детальніше...)


Авторські права

Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

– Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.

– Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.


Конфіденційність

Редакція журналу «ScienceRise: Juridical Science» дуже пильно слідкує за збереженням конфіденційності всієї інформації, яка поступає до редакції і не є ще опублікованою.

Основні засади, якими керується наша редакція:
– Всі рецензенти підтверджують збереження конфіденційності інформації, з якою вони працюють, до опублікування статті.

– Якщо рецензенту потрібна допомога або консультація експертів з іншої предметної області, то рецензенти повідомляють таку інформацію до редакції та отримують дозвіл на консультацію.

– Інформація, яку автори подають до редакції, не передається третім особам.

– Вся особиста інформація (телефони та адреси), яку надають автори до редакції, використовується лише в редакції та не передається третім особам.


Архівування

Цей журнал використовує систему LOCKSS для розподіленого архівного зберігання опублікованого змісту в численних бібліотеках та інформаційних центрах. Бібліотеки - учасниці проекту LOCKSS гарантують довготермінове зберігання вичерпних архівів журналу та автоматичне відновлення пошкодженої інформації.
Детальніше...
Image

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
+38 (093) 973-05-48
+38 (096) 645-23-68 

law@entc.com.ua
Image
Image
Image
Image