Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
law@entc.com.ua
ISSN 2523-4153 (Online)
ISSN 2523-4145 (Print)

Життя статті після публікації тільки починається. Щоб Ваше дослідження побачили та воно принесло користь суспільству, а Ви отримали наукові дивіденди, пропонуємо відео-рекомендації від нашого видавництва ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР».

1

Як зв'язати Scopus ID з ORCID ID

Дане відео допоможе Вам додати ORCID ID у профіль Scopus, а також Scopus ID у профіль ORCID, підтягнути статті з профілю Scopus у профіль ORCID. ORCID використовується в багатьох базах і системах, у багатьох звітностях про наукову діяльність вчених. Зв'язування Scopus ID та ORCID ID є важливим фактором для широкої представленості вченого в інформаційному середовищі.
2

Як зареєструватися на ResearchGate та додати своє дослідження

Дане відео присвячено одній з найбільш поширених соціальних мереж для міжнародного співробітництва вчених з різних наукових областей – ResearchGate. Завдяки ResearchGate вчені можуть обмінюватися повними текстами наукових публікацій, а також брати участь в професійних дискусіях.
3

ЯК ЗАВАНТАЖИТИ СВОЄ ДОСЛІДЖЕННЯ НА SSRN

Дане відео присвячено відомій онлайн-спільноті препринтів з відкритим доступом SSRN, що представляє дисципліни по всьому спектру досліджень. SSRN забезпечить оперативне поширення результатів Ваших досліджень, а також максимізує їх використання та виявлення, що, відповідно, поліпшить їх скачування та цитування.

4

Як зареєструватися на Zenodo і додати своє дослідження

Дане відео присвячено широко відомому в Європі універсальному за науковими напрямами репозиторію Zenodo, основна мета якого полягає в дотриманні принципів «відкритої науки». Тому тут можна вивантажити не тільки публікації, а й їх вихідні дані, а також ємкі розрахунки. Завдяки використанню Zenodo Ви можете не переживати за звітність по грантам ЄС.
5

Як зареєструватися на Academia edu і додати своє дослідження

Дане відео присвячено соціальній мережі для дослідників Academia.edu, яка дає можливість ділитися своїми науковими статтями, відстежувати їх цитованість, знаходити однодумців для спільних досліджень, а також стежити за новими публікаціями своїх колег.
6

Як зареєструватися в ORCID та редагувати свій профіль

В даному відео Ви дізнаєтесь не тільки про те, як зареєструватися на ORCID, але і також, як додати свої наукові праці до профілю ORCID. В ORCID можна додати всі варіанти написання Вашого імені, коротку біографію Вашої наукової діяльності, тощо. Не дарма ж ORCID  називають "візитівкою вченого" і багато відомих світових наукових ресурсів інтегруються з ним (Web of Science, Scopus та ін.).

7

ЯК ДОДАТИ СТАТТІ ДО ПРОФІЛЮ НА GOOGLE SCHOLAR

В даному відео Ви зможете дізнатися, як автоматично або за допомогою ручного завантаження додати статтю в свій профіль на Google Scholar. Google Scholar – це безкоштовна пошукова система за науковими публікаціями всіх форматів і дисциплін.
8

ЯК ЗАВАНТАЖИТИ СВОЄ ДОСЛІДЖЕННЯ НА FIGSHARE

В даному відео Ви ознайомитеся з покрокової відео інструкцією, як зареєструватися на Figshare та додати своє дослідження. Figshare – це науковий онлайн-репозиторій, де користувачі можуть зробити доступними результати своїх досліджень. В результаті дослідники можуть зберігати та обмінюватися результатами своїх досліджень, включаючи рисунки, набори даних, зображення та відео.
Image

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
+38 (093) 973-05-48
+38 (096) 645-23-68 

law@entc.com.ua
Image
Image
Image